פתרון טקסטיל כולל

הטקסטיל על מוצריו, תופסים חלק ניכר (כ- 70%) ממכלול העיצוב בחלל: וילונות, רהיטים מרופדים, כיסויים לרהיטים, כריות נוי, מצעים, מפות. בעזרת הטקסטיל ניתן ליצור או לחדד שפה או רעיון עיצובי ייחודי בכל אחד מחללי הבית. הטקסטיל מציע מגוון אפשרויות: להגדיל חלל, לאחד שפה עיצובית, להדגיש סגנון, ולתת פתרונות טכניים כהסתרה, תאורה ועוד.

אנו מתמחים בתפירה עילית (הוט קוטור), המתאפשרת הודות להיכרות עמוקה עם חומר הגלם, היתרונות, האפשרויות והמגבלות בין סוגי הבדים השונים, תוך התאמה לפתרונות הנדרשים בהתאם לצרכי הלקוח. אנו פועלים בדגש על:

1. פיתוח מוצרים בהתאמה אישית.

2. פיתוח בדים ועיצובים.

3. תפירה עילית וגימורים מיוחדים, תוך שימוש בחומרים ייחודיים.

4. הקפדה על עבודת יד.

עיצוב ותפירת וילונות

עיצוב ותפירת וילונות

 

וילונות הם אחד המוצרים המרכזיים המשמשים אותנו לעיצוב והלבשת הבית, הן כמוצר פרקטי המקנה הצללה ופרטיות והן כמוצר היוצר אווירה וסגנון.

עיצוב וילונות מחייב התאמה בין הבדים והתפירה לשאר פרטי העיצוב בחלל החדר, לקבלת האווירה הרצויה.

מגוון הוילונות הוא עצום ומושפע בעיקר מהבד ממנו הם עשויים (מרקמו, הרכבו וצבעוניותו) ומסגנון תפירת הוילון: וילונות רומאיים, וילונות קיפולים (פאלדים), וילונות גלילה, וילונות רינגים (טבעות), וילונות קשירה ועוד. אנו תופרים וילונות בהתאמה אישית, בהתאם לגדלי הפתחים שבהם רוצים לטפל ובהתאם לצרכים והרצונות של לקוחותינו.    

ריפוד בהזמנה אישית
ריפוד

 

פעמים רבות במקום להחליף רהיט שהתיישן או התבלה, ניתן בעזרת ריפוד מתאים לרענן, לחדש ולאפשר לרהיט לתפוס נוכחות מרשימה בתוך החלל. אנו מציעים מגוון גדול של בדי ריפוד המיועדים לכסאות, כורסאות ופינות ישיבה.

אנו מציעים למעלה מ- 200 קטלוגים עם מגוון בדים, כולל בדי טפלון, מיקרופייבר, דמוי עור, בדי ריפוד קלים לכביסה, במגוון צבעים וסגנונות עיצוב.

כריות ומוצרי טקסטיל משלימים
טקסטיל משלים
להשלמת עיצוב החלל, תוכלו לבחור אצלנו בדים ואנו נתפור עבורכם מוצרים משלימים כגון: כריות נוי לפי הזמנה, כיסויים לכורסאות, ספות וכיסאות, ראנרים וכיסויי מיטה וניתן כמעט לומר ככל העולה על יד הדמיון.

על תהליך העבודה

 

תהליך העבודה מתחיל בפגישה אישית עם הלקוח, במהלכה אנו לומדים להכיר את הצרכים, ההעדפות הסגנוניות ואף את הרגלי החיים. בהתאם למאפיינים, נתאים את הפתרונות הרלוונטיים. כך למשל, לחלון הפונה לכוון מואר עם שמש ישירה, נמליץ להשתמש בבד אטום/ האפלה ועמיד בשמש הלוהטת, או ללקוח המחפש עיצוב רומנטי נמליץ על וילונות הנשפכים על הרצפה. בעזרת הווילונות ניתן להדגיש פינה בבית או לייצר אשליה של מרחב או חלון גדול יותר. מגוון האפשרויות הוא רב ואנו נעשה את מירב המאמצים להתאים את הפתרונות הרלוונטיים  ולייצרם ברמת גימור גבוהה.