top of page

"אירה אישה נעימה ומקסימה. תמיד תקבלו מאירה יחס אדיב ואישי, השירות שהיא נותנת הוא מצוין .
לאירה יש בדים מהממים, יפים ומיוחדים .
אני עובדת איתה, מזמינה בדים ודברים מיוחדים שרק היא יכולה לעשות.
מומלצת בחום!"   
טניה    

"לאירה יש בדים מהממים, יפים ומיוחדים שאין להשיגם בשום מקום אחר!
יחס אדיב ואישה נעימה ומקסימה שתמיד נותנת שירות מצוין ואכפתי!
אני אוהדת מושבעת של הבדים שלה ומשתמשת בהם המון בהכנת המוצרים שלי.
מומלצת בחום!"   
ענבל

"אירה עשתה לנו וילונות לחדר שינה - כל כך יפה, כל כך בטוב טעם!"   הלנה

"חנות מקסימה עם בדים ורעיונות מדהימים"   שרון   

"אירה, תודה רבה רבה על הטיפול המסור ביפית... יצא מדהים ממש כמו שחשבתי שיצא בשיתוף פעולה ממך... תודה!"   קרן, מעצבת פנים

"מומלץ בחום, בדים ממש יפים ומיוחדים.
ואירה פשוט מקסימה...
עושה חשק לחזור."   
אייל

"הבוטיק של אירה ייחודי, דברים שלא הכרנו קודם: השירות, יבוא אישי של בדים! וכן תפירת עילית, עיצוב מוצרי טקסטיל מיוחדים! המון תודה! כיף לעבוד איתכם."   רוזי

אודות אירה אפשטיין קצב

 מייסדת "דרך הבד" ו"פורום תפירה"

ילדותי ונעורי עברו עלי בשנות ה- 80' בסנט פטרסבורג.

התחלתי לתפור בגיל 12. בזמני עוד לימדו בנות תפירה בבתי הספר, כי היה ברור שנשים צריכות לדעת לתפור, אך אני אהבתי את שיעורים מכל הלב, במיוחד את הדיוק והיופי שתפירה מביאה איתה.
עם השנים צברתי ידע רב בעולם הטקסטיל. התמחיתי בתהליכי עיצוב, תכנון, שרטוט, גזירה, תפירה והתקנה. למדתי על סוגי בדים, שימוש נכון בהם והתאמת השימושים לסוגי מוצרים ותפירה שונים.
עד היום אני חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב וייצור הטקסטיל מול הלקוח בסטודיו שלי ואני עדיין מתרגשת מהצבעוניות, המרקמים ומגוון העיצובים שבדים מאפשרים לבצע. 

לימודי תולדות האמנות באוניברסיטת תל אביב פיתחו אצלי ראיה מקצועית ורוח אמנותית, המאפשרות לי למצוא שפה משותפת עם מעצבי פנים, להבין את צרכי הלקוח ולהתאים וילונות ופתרונות טקסטיל נוספים לכל סגנון עיצובי.

בשנים האחרונות אני פועלת במרץ במטרה לקדם את תחום התפירה האישית בארץ. אני מעבירה קורסי תפירה מקצועיים וסדנאות מעשירות בנושא וילונות למעצבי פנים. בשנת 2013 ייסדתי את "פורום תפירה", קבוצת פייסבוק המהווה פלטפורמה תוססת לפעילות של העוסקים בתחום התפירה על תחומי התוכן המגוונים שעולם זה מציע, הן בהיבטים טכניים והן בהיבטים עיצוביים.

הערכים שלנו

 

מספר ערכים מרכזיים מנחים אותנו בעבודתנו, כי אנחנו מאמינים שהתוצאה היא לא רק המוצר שייצרנו, אלא גם התהליך המוביל לכך, האיכויות וחוויות השירות:

 

שירותיות - ההקשבה והזמינות ללקוח מאד חשובה לנו. אנו קשובים לרצונות והצרכים של לקוחותינו ועושים ככל יכולתנו להעמיד לרשותם פתרונות ברמה ובאופן שיהיו מעל לציפיותיהם.

יושרה - אנו דוגלים בהוגנות מלאה ומאמינים כי רק בצורה זו הקשר עם הלקוחות יהיה שוטף וחוזר. אנו לא מתפשרים על  יושר, הגינות ואמינות. אנו עומדים בהבטחותינו ודורשים מעצמנו ומאחרים את הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר.

אנושיות - אנו מתייחסים בכבוד, באכפתיות ובאמון לכל אדם. אנו מאמינים בכל ליבנו ושנים של נסיון בעבודה מול לקוחות הוכיחו זאת, כי עסקים עושים עם אנשים.

מקצועיות ואחריות - אנו מחוייבים  לעבודה על בסיס ידע מקצועי רחב ומעמיק, תוך הפעלת כל הכלים המקצועיים העומדים לרשותנו ומחוייבים ללמידה, שיפור ופיתוח מתמידים. נסיוננו הרב והלמידה התמידית מאפשרים לנו להעניק לכם מוצרים איכותיים, תוך דיוק וירידה לפרטים.

bottom of page